01-01-20162.jpg
Kalenders ondervoorbehoud van aanpassingen & wijzigingen. 
Volg ons  ook op facebook
 

Tornooi SSD Opoeteren 20/21-05-2016

1ste ploeg  
Reserven  /  
U21   /  
U17 /  
U15 /  
U13   /  
U11 21/05/2016 13:00 Goldcup Tornooi  SSD Opoeteren  
U10 21/05/2016 13:00 Goldcup Tornooi  SSD Opoeteren  
U9  21/05/2016 9:00 Goldcup Tornooi  SSD Opoeteren  
U8 21/05/2016 9:00 Goldcup Tornooi  SSD Opoeteren  
U7 20/05/2016 18:00 Goldcup Tornooi  SSD Opoeteren  
U6 20/05/2016 18:00 Goldcup Tornooi  SSD Opoeteren  
G voetbal  /  /  

 

 

1ste ploeg  /  
Reserven  /  /  
U21   
U17 / / / /  
U15 14/05/2016 9:30 SK Rooierheide  Jeugd tornooi  
U13 15/05/2016 10:00 E.Rotem Jeugd tornooi  
U11 / / / /  
U10 / / / /  
U9  / / / /  
U8  
U7 / / / /  
U6 /  /  
G voetbal 14/05/2016  12:30 MD Halen   Kids Tornooi   
G voetbal 14/05/2016 14:30 MD Halen   Niveau 4 Tornooi

 

Kalender Week wedstrijd 26/04/2016 - 27/04/2016

 1ste ploeg  /  
Reserven  
U21   
U17 27/04/2016 19:15 Lanaken VV SSD Opoeteren 5 - 0
U15  /  
U13  27/04/2016 18:00 E.Mechelen A/D Maas SSD Opoeteren 1 - 0
U11 26/04/2016 19:00 Fc Maasland No SSD Opoeteren nm 
U11 27/04/2016 18:00 SSD Opoeteren Stokkem VV

nm

U10 26/04/2016 18:00 Voorshoven VV SSD Opoeteren nm
U9  27/04/2016 18:00 SSD Opoeteren Opitter Fc nm
U8 27/04/2016 18:00 SSD Opoeteren Heidebloem Dilsen VV  nm 
U7 27/04/2016 18:00 SSD Opoeteren Nevok Gruitrode nm 
U6 27/04/2016 18:00 K.St.Elen SSD Opoeteren nm 
G voetbal  /  

 

Kalender 22 - 23/04/2016 - 24/04/2016

1ste ploeg  /  
Reserven  
U21  22/04/2015 19:30 K.St Elen SSD Opoeteren 0 - 3 
U17 24/04/2015 10:00 SSD Opoeteren Stokkem VV 2 - 3 
U15 24/04/2015 10:00 Lanklaar VV SSD Opoeteren 6 - 1
U13  23/04/2016 10:00 Fc Maasland No SSD Opoeteren 5 - 1 
U11 23/04/2016 11:30 Slw Maaseik SSD Opoeteren nm
U10 23/04/2016 10:00 Umitspor Maasmechelen SSD Opoeteren nm
U9  24/04/2016 9:30 Stokkem VV SSD Opoeteren nm
U8 24/04/2016 11:00 Stokkem VV SSD Opoeteren nm 
U7 23/04/2016 13:00 Ho Molenbeersel SSD Opoeteren nm 
U6 23/04/2016 10:00 E.Rotem SSD Opoeteren nm
G voetbal  /  

 

Kalender week wedstrijd 20/04/2016

1ste ploeg  
Reserven  
U21   
U17  
U15  
U13  20/04/2016 18:00 SSD Opoeteren Heidebloem Dilsen VV 0 - 7
U11  
U10 20/04/2016 18:00 SSD Opoeteren E.Mechelen A/D Maas nm
U9  20/04/2016 18:00 SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen nm
U8 20/04/2016 18:00 Ho Molenbeersel SSD Opoeteren 11 - 12 
U7 20/04/2016 18:00 SSD Opoeteren K.St.Elen nm 
U6 20/04/2016 18:00 SSD Opoeteren E.Mechelen A/D Maas nm 
G voetbal 20/04/2016 20:00 Kortessemse VV SSD Opoeteren 5 - 0 FF 

 

Kalender 15-16/04/2016 - 17/04/2016

1ste ploeg 17/04/2016 15:00 Opitter Fc SSD Opoeteren 2 - 1 
Reserven 16/04/2015 15:00 SSD Opoeteren Opitter Fc 5 - 0 FF
U21  16/04/2015 15:00 SSD Opoeteren Esperanza Pelt 5 - 7
U17 17/04/2016 10:00 Ho.Molenbeersel SSD Opoeteren 4 - 2
U15 15/04/2016 18:15 SSD Opoeteren Slw Maaseik 3 - 5
U13  16/04/2016 13:00 SSD Opoeteren E.Louwel 2 - 3 
U11 17/04/2016 10:00 SSD Opoeteren Boorsem Sp. nm 
U10 16/04/2016 13:00 SSD Opoeteren Grimbie 69  PP
U9  / / SSD Opoeteren Lanklaar VV AMC
U8 17/04/2016 10:00 SSD Opoeteren Neeroeteren Fc nm 
U7 16/04/2016 13:00 SSD Opoeteren Slw Maaseik 5 - 0 FF
U6 17/04/2016 10:00 SSD Opoeteren Heidebloem Dilsen VV nm 
G voetbal  

 

Kalender Week wedstrijden 13/04/2016

1ste ploeg  /  
Reserven  /  
U21   /  
U17  
U15  /  /  
U13  13/04/2016 18:00 E.Rotem SSD Opoeteren 7 - 7
U11 13/04/2016 18:00 SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen nm
U10 13/04/2016 18:00 Lanklaar VV SSD Opoeteren nm
U9  13/04/2016 18:00 K.Waterloos VV SSD Opoeteren 8 - 8 
U8 13/04/2016 18:00 SSD Opoeteren Kab.Opglabbeek 10 - 14 
U7 13/04/2016 18:00 Opitter Fc SSD Opoeteren 8 - 8
U6 13/04/2016 18:00 Stokkem VV SSD Opoeteren nm 
G voetbal  /  

 

Kalender  09/04/2016 - 10-11/04/2016 

1ste ploeg 10/04/2016 15:00 SSD Opoeteren Lanklaar VV 3 - 1 
Reserven 9/04/2016 15:00 Lanklaar VV SSD Opoeteren FF 0 - 5 
U21  9/04/2016 15:00 Zutendaal VV SSD Opoeteren 1 - 5
U17 10/04/2016 10:00 SSD Opoeteren N.Gruitrode 5 - 4 
U15 10/04/2016 10:00 Kab. Opglabbeek SSD Opoeteren 4 - 2
U13  9/04/2016 10:00 Heidebloem Dilsen VV SSD Opoeteren 7 - 0
U11 10/04/2016 10:00 SSD Opoeteren E.Mechelen A/D Maas nm
U10 9/04/2016 11:00 E.Mechelen A/D Maas SSD Opoeteren  8 - 5
U9  10/04/2016 11:00 Umitspor Maasmechelen SSD Opoeteren 10 - 11
U8 9/04/2016 10:30 Niel Ksk SSD Opoeteren nm
U7 9/04/2016 9:30 K.St.Elen SSD Opoeteren nm
U6 10/04/2016 10:00 Opitter Fc SSD Opoeteren nm 
G voetbal 10/04/2016 10:00 SSD Opoeteren Fc Maasland No. 1 - 2 
G voetbal 11/04/2016 19:30 Sp.Wijchmaal B SSD Opoeteren 5 - 3 

 

Kalender 01 - 02/04/2016 - 03/06/04/2016

1ste ploeg 2/04/2016 19:30 Neeroeteren Fc SSD Opoeteren 1 - 7 
Reserven 2/04/2016 15:00 SSD Opoeteren Neeroeteren Fc 5 - 0 FF
U21  6/04/2016 18:00 SSD Opoeteren Gs Beek 1 - 3 
U17 1/04/2016 18:30 Gs Beek SSD Opoeteren 2 - 5
U15 3/04/2016 10:00 SSD Opoeteren Sk Bree 4 - 2
U13  2/04/2016 13:00 SSD Opoeteren E.Rotem 4 - 7 
U11 2/04/2016 13:00 K.St Elen SSD Opoeteren nm
U10 2/04/2016 13:00 SSD Opoeteren Lanklaar VV 4 - 6
U9  3/04/2016 10:00 SSD Opoeteren K.Waterloos VV nm 
U8 3/04/2016 9:30 E.Mechelen A/D Maas SSD Opoeteren nm 
U7 3/04/2016 10:00 SSD Opoeteren Opitter Fc nm
U6 3/04/2016 10:00 SSD Opoeteren Fc Maasland No. nm
G voetbal  /  

 

Kalender PAAS Tornooien Jeugd ploegen SSD 

1ste ploeg  
Reserven  
U21   /  
U17  /  /  /  
U15 28/03/2016 10:00 Paastornooi  K.Opitter Fc
U12  26/03/2016 9:45 Paastornooi  Heidebloem Wijshagen
U11  
U10 26/03/2016 16:00 Paastornooi  Heidebloem Wijshagen
U9  26/03/2016 10:30  Paastornooi  Heidebloem Dilsen VV
U8  /  /  /  
U7  /  
U6 26/03/2016 10:00 Paastornooi  K.Opitter Fc
G voetbal  /  

 

Kalender 17-19/03/2016 - 20/03/2016

1ste ploeg 20/03/2016 15:00 SSD Opoeteren E.Louwel 0 - 1
Reserven 17/03/2016 19:30 E.Louwel SSD Opoeteren 1 - 1
U21  / / Bokrijk Sp SSD Opoeteren AMC
U17 20/03/2016 10:00 SSD Opoeteren Lanaken  5 - 0 FF 
U15 20/03/2016 10:00 Niel Sk SSD Opoeteren 2 - 2
U13  19/03/2016 13:30 K.Waterloos VV SSD Opoeteren 3 - 4 
U11 20/03/2016 10:00 SSD Opoeteren Fc Maasland No. nm
U10 19/03/2016 12:00 Stokkem VV SSD Opoeteren 4 - 5
U9  19/03/2016 10:00 Neeroeteren Fc SSD Opoeteren nm
U8 19/03/2016 13:00 SSD Opoeteren Ho Molenbeersel nm 
U7 20/03/2016 10:00 Fc Maasland No. SSD Opoeteren 7 - 9 
U6 19/03/2016 13:00 E.Mechelen A/D Maas SSD Opoeteren nm
G voetbal 21/03/2016 19:30 E.Termien B SSD Opoeteren 1 - 1 

 

Kalender 11-12/03/2016 -  17/03/2016

1ste ploeg 11/03/2016 20:00 Kab.Opglabbeek SSD Opoeteren 5 - 3 
Reserven 12/03/2016 15:00 SSD Opoeteren Kab.Opglabbeek 6 - 0 
U21  12/03/2016 15:00 Houthalen VV SSD Opoeteren 3 - 2 
U17 12/03/2016 15:00 SSD Opoeteren K.Waterloos VV 8 - 2 
U15 11/03/2016 18:15 Boorsem Sp. SSD Opoeteren 8 - 1
U13  12/03/2016 13:00 SSD Opoeteren Ho Molenbeersel 2 - 1 
U11 12/03/2016 11:30 Umitspor Maasmechelen SSD Opoeteren nm 
U10 12/03/2016 13:00 SSD Opoeteren Niel SK 8 - 6 
U9  12/03/2016 15:00 E.Louwel SSD Opoeteren 3 - 8
U8 12/03/2016 11:15 Kab.Opglabbeek SSD Opoeteren nm 
U7 12/03/2016 13:00 Fc Maasland No. SSD Opoeteren nm 
U6 12/03/2016 13:00 SSD Opoeteren Stokkem VV nm
G voetbal  /  /  /  /

 

Kalender 05/03/2016 - 06/03/2016

1ste ploeg 6/03/2016 15:00 SSD Opoeteren Fc Maasland No. 1 - 0
Reserven 5/03/2016 15:00 SSD Opoeteren Fc Maasland No. Afgel. 
U21  5/03/2016 14:30 SSD Opoeteren Slw Maaseik Afgel. 
U17 6/03/2016 10:00 SSD Opoeteren E.Mechelen A/D Maas Afgel. 
U15 6/03/2016 10:00 SSD Opoeteren Stokkem VV Afgel. 
U13  5/03/2016 12:30 E.Mechelen A/D Maas SSD Opoeteren Afgel. 
U11 6/03/2016 10:00 SSD Opoeteren Stokkem VV Afgel. 
U10 5/03/2016 10:30 VV Voorshoven SSD Opoeteren Afgel. 
U9  6/03/2016 10:00 SSD Opoeteren Opitter Fc Afgel. 
U8 6/03/2016 10:00 SSD Opoeteren Heidebloem Dilsen VV Afgel. 
U7 5/03/2016 13:00 SSD Opoeteren N.Gruitrode Afgel. 
U6 5/03/2016 13:00 K.St Elen SSD Opoeteren Afgel. 
G voetbal 5/03/2016 13:00 SSD Opoeteren E.Termien B Afgel. 

 

Kalender 27/02/2016 - 28/02/016

1ste ploeg 28/02/2016 15:00 Boorsem Sp. SSD Opoeteren 3 - 3 
Reserven 27/02/2016 15:00 SSD Opoeteren Boorsem Sp. 7 - 1
U21  27/02/2016 12:15 Calcio Genk SSD Opoeteren 5 - 0
U17 28/02/2016 10:00 Stokkem VV SSD Opoeteren 3 - 0
U15 28/02/2016 10:00 SSD Opoeteren Lanklaar VV 4 - 5 
U13  27/02/2016 13:00 SSD Opoeteren Boorsem Sp. 2 - 0
U11 27/02/2016 13:00 SSD Opoeteren Slw Maaseik 4 - 3
U10 27/02/2016 13:00 SSD Opoeteren K.Waterloos VV 5 - 4
U9  28/02/2016 9:30 SSD Opoeteren E.Mechelen A/D Maas nm 
U8 28/02/2016 10:00 SSD Opoeteren Stokkem VV 2 - 20
U7 28/02/2016 10:00 SSD Opoeteren K.Waterloos VV nm 
U6 28/02/2016 10:00 SSD Opoeteren E.Rotem nm
G voetbal 27/02/2016 10:00 MD Halen C SSD Opoeteren

2 - 6

 

Kalender 18 - 19/02/2016 - 20 - 21/02/2016

1ste ploeg 21/02/2016 15:00 SSD Opoeteren Lanaken VV 0 - 2
Reserven 18/02/2016 20:00 Lanaken VV SSD Opoeteren 0 - 3
U21  20/02/2016 15:00 Fc Eksel SSD Opoeteren 3 - 1
U17 21/02/2016 10:00 SSD Opoeteren Ho.Molenbeersel  4 - 2 
U15 21/02/2016 10:00 Slw Maaseik SSD Opoeteren 5 - 6 
U13  19/02/2016 19:15 Stokkem VV SSD Opoeteren 2 - 6 
U11 20/02/2016 10:00 Boorsem Sp. SSD Opoeteren 0 - 5 
U10 20/02/2016 10:00 Zutendaal VV SSD Opoeteren 9 - 3
U9  20/02/2016 10:00 Boorsem Sp. SSD Opoeteren nm 
U8 20/02/2016 10:00 Neeroeteren Fc SSD Opoeteren 18 - 7
U7 20/02/2016 9:30 VV Voorshoven SSD Opoeteren nm
U6 21/02/2016 10:00 Heidebloem Dilsen VV SSD Opoeteren nm 
G voetbal 19/02/2016 19:30 E.Mechelen A/D Maas SSD Opoeteren 2 - 2 

 

Kalender 13/02/2016 - 14/02/2016

1ste ploeg 14/02/2016 15:00 H.Wijshagen SSD Opoeteren  0 - 3
Reserven 13/02/2016 15:00 SSD Opoeteren H.Wijshagen 3 - 1
U21  13/02/2016 15:00 SSD Opoeteren St Elen 4 - 1
U17 14/02/2016 10:00 N.Gruitrode SSD Opoeteren 2 - 1
U15 14/02/2016 10:00 SSD Opoeteren Kab.Opglabbeek 3 - 5
U13  13/02/2016 13:00 SSD Opoeteren Fc.Maasland No 3 - 1
U11 13/02/2016 11:00 E.Mechelen A/D Maas SSD Opoeteren 7 - 2
U10 13/02/2016 13:00 SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen 5 - 9 
U9  14/02/2016 10:00 SSD Opoeteren Stokkem VV 8 - 8
U8 14/02/2016 10:00 SSD Opoeteren Niel Sk. 0 - 5 FF 
U7 14/02/2016 12:30 SSD Opoeteren Ho.Molenbeersel  nm 
U6 14/02/2016 10:00 SSD Opoeteren Opitter Fc nm
G voetbal 13/02/2016 13:00 SSD Opoeteren MD Halen C 6 - 4

Kalender 30/01/2016 - 31/01/2016

1ste ploeg 31/01/2016 15:00 Grimbie 69 SSD Opoeteren 3 - 2
Reserven 30/01/2016 15:00 SSD Opoeteren Grimbie 69 7 - 1
U21  30/01/2016 15:00 Esperanza Pelt SSD Opoeteren Afgelast
U17 31/01/2016 10:00 SSD Opoeteren Gs Beek Afgelast
U15 31/01/2016 10:00 Sk Bree SSD Opoeteren Afgelast
U13  30/01/2016 13:00 E.Louwel SSD Opoeteren Afgelast
U11 31/01/2016 10:00 SSD Opoeteren K.St Elen Afgelast
U10 30/01/2016 9:30 Grimbie 69 SSD Opoeteren 8 - 5 
U9  30/01/2016 11:00 Lanklaar VV SSD Opoeteren 0 - 5 FF 
U8 31/01/2016 10:00 SSD Opoeteren E.Mechelen A/D maas Afgelast
U7 30/01/2016 9:30 Slw Maaseik SSD Opoeteren nm
U6 30/01/2016 9:30 Fc Maasland No SSD Opoeteren nm
G voetbal 30/01/2016 15:00 SSD Opoeteren ESJ Alken D 4 - 0

Kalender 23/01/2016  - 24/01/2016

1ste ploeg 24/01/2016 15:00 SSD Opoeteren SK Rooierheide 2 - 1
Reserven 23/01/2016 15:00 SK Rooierheide SSD Opoeteren afgelast. 
U21  23/01/2016 15:00 SSD Opoeteren Zutendaal VV afgelast
U17 24/01/2016 11:00 Lanaken VV SSD Opoeteren afgelast
U15 24/01/2016 10:00 SSD Opoeteren Niel Sk. afgelast 
U13  23/01/2016 13:00 SSD Opoeteren Heidebloem Dilsen VV afgelast
U11 23/01/2016 10:00 Fc Maasland No SSD Opoeteren afgelast 
U10 23/01/2016 13:00 SSD Opoeteren E.Mechelen A/D maas afgelast
U9  24/01/2016 10:00 SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen afgelast
U8 23/01/2016 13:00 Ho Molenbeersel SSD Opoeteren afgelast 
U7 24/01/2016 10:00 SSD Opoeteren K.St.Elen afgelast
U6 24/01/2016 12:30 SSD Opoeteren E.Mechelen A/D maas afgelast
G voetbal  /

Kalender 16/01/2016 - 17/01/2016

1ste ploeg 17/01/2016 14:30 Genk VV SSD Opoeteren 1 - 3
Reserven 06/02/2016 14:30 SSD Opoeteren Genk VV Afgel.
U21  16/01/2016 14:30 Gs Beek SSD Opoeteren afgelast
U17 17/01/2016 10:00 K.Waterloos VV SSD Opoeteren afgelast
U15 17/01/2016 10:00 SSD Opoeteren Boorsem Sp. afgelast
U13  16/01/2016 10:00 E.Rotem SSD Opoeteren afgelast 
U11 16/01/2016 14:30 SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen afgelast
U10 16/01/2016 11:00 Lanklaar VV SSD Opoeteren afgelast 
U9  17/01/2016 10:00 K.Waterloos VV SSD Opoeteren afgelast
U8 17/01/2016 10:00 SSD Opoeteren Kab.Opglabbeek afgelast
U7 17/01/2016 10:00 Opitter Fc SSD Opoeteren afgelast
U6 16/01/2016 12:00 Stokkem VV SSD Opoeteren afgelast
G voetbal  /  /  /  /