Week Kalender  25/04/2017 - 26/04/2017 - 28/04/2017

1ste ploeg  /  /  /
2de ploeg 25/04/2017 19:30 K.Stokkem VV  SSD OPOETEREN 2 - 4
2de ploeg 28/04/2017 19:30 Genk VV SSD OPOETEREN 2 - 5
U17  /  /  /  /
U15 26/04/2017 18:30 Opitter Fc SSD OPOETEREN 0 - 2
U13 

Laatste wedstrijden

Einde seizoen 2016 - 2017 

       Bedankt aan alle supporters en  vrijwilligers van

             SSD Opoeteren.              

U12   /
U11  /  /
U10  /
U9   /
U8  /
U7
U6
G voetbal

 

 Weekend  Kalender  22/04/2017 - 23/04/2017 -

Week Kalender 21/04/2017 - 25 - 26/04/2017 - 28/04/2017

1ste Ploeg 23/04/2017 15:00 SSD OPOETEREN  Genker VV 0 - 2
2de ploeg 19/04/2017 18:45 Opitter Fc SSD OPOETEREN 2 - 1
U17 / / / /
U15 21/04/2017 18:30 SSD OPOETEREN Heidebloem Dilsen VV 5 - 1
U13  22/04/2017 14:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV 8 - 3
U12  21/04/2017 18:00 SSD OPOETEREN Heidebloem Dilsen VV 7 - 3
U11 19/04/2017 13:00 SSD OPOETEREN Niel Sk 6 - 3 
U10 23/04/2017 9:15 E.Mechelen A/D Maas SSD OPOETEREN nm
U9  22/04/2017 9:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN  nm 
U8 23/04/2017 10:00 E.Louwel SSD OPOETEREN 7 - 8
U7 23/04/2017 10:00 SSD OPOETEREN Calcio Genk nm
U6 23/04/2017 10:00 SSD OPOETEREN E.Louwel nm
G voetbal  /  /  /

 

Weekend Kalender  08/04/2017 - 09/04/2017

1ste ploeg 9/04/2017 15:00 E.Louwel SSD OPOETEREN 3 - 1
2de ploeg 8/04/2017 15:00 SSD OPOETEREN E.Louwel 2 - 1 
U17 9/04/2017 10:00 SSD OPOETEREN Heis Sport 2 - 2 
U15 9/04/2017 10:00 GS Beek SSD OPOETEREN 3 - 4 
U13  8/04/2017 9:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN 9 - 5 
U12  9/04/2017 9:15 E.Mechelen A/D Maas SSD OPOETEREN nm
U11 8/04/2017 9:30 Voorshoven VV SSD OPOETEREN nm
U10 5/04/2017 19:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN nm
U9  9/04/2017 9:45 SSD OPOETEREN E.Mechelen A/D Maas nm
U8 9/04/2017 9:45 SSD OPOETEREN Turkse Rangers nm
U7 8/04/2017 13:30 Genk VV SSD OPOETEREN  nm 
U6 8/04/2017 10:00 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN nm
G voetbal  /  /  /

 

Weekend Kalender 29/03/2017 - 01/04/2017 - 02/04/2017 - 05/04/2017

1ste ploeg 2/04/2017 15:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 1 - 2
1ste ploeg 29/03/2017 20:00 Fc Maasland No SSD OPOETEREN 1 - 2
2de ploeg 1/04/2017 15:00 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN 4 - 2
U17 2/04/2017 10:30 Sk Munsterbilzen SSD OPOETEREN 3 - 1 
U15 2/04/2017 10:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek 10 - 2
U13  1/04/2017 14:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 0 - 4
U12  1/04/2017 14:00 SSD OPOETEREN E.Louwel nm 
U11 1/04/2017 13:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV 3 - 10
U10 5/04/2017 19:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN
U9  1/04/2017 10:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN nm
U8 1/04/2017 12:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN 3 - 13
U7 2/04/2017 10:00 SSD OPOETEREN Nevok Gruitrode nm
U6 2/04/2017 10:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek nm 
G voetbal  /  /  /

 

Weekend Kalender 25/03/2017 - 26/03/2017 - 29/03/2017

1ste ploeg 26/03/2017 15:00 SSD OPOETEREN Niel Sk 2 - 2 
2de ploeg 25/03/2017 15:00 Niel Sk SSD OPOETEREN 0 - 3
U17 26/03/2017 10:00 SSD OPOETEREN Calcio Genk 3 - 2
U15 26/03/2017 10:00 Niel Sk SSD OPOETEREN 1 - 6
U13  25/03/2017 10:00 Fc Maasland No SSD OPOETEREN 3 - 3
U12  25/03/2017 11:30 SLW Maaseik SSD OPOETEREN nm
U11 25/03/2017 13:30 Neeroeteren Fc SSD OPOETEREN nm
U10 26/03/2017 10:00 SSD OPOETEREN Fc Veldwezelt 9 - 3
U9  25/03/2017 13:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV nm
U8 26/03/2017 9:45 SSD OPOETEREN Stokkem VV 25 - 6
U7 26/03/2017 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV nm
U6 26/03/2017 11:00 GS Beek SSD OPOETEREN nm 
G voetbal 25/03/2017 15:00 SSD OPOETEREN Fc Maasland No 2 - 7

 

Weekend Kalender  16/03/2017 - 18/03/2017 - 19/03/2017

1ste ploeg 18/03/2017 20:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN  3 - 1
2de ploeg 16/03/2017 20:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN 0 - 4
U17 19/03/2017 10:00 Boorsem Sp. SSD OPOETEREN 3 - 3
U15  /  /
U13  18/03/2017 14:00 SSD OPOETEREN SLW Maaseik 16 - 0 
U12  18/03/2017 14:00 SSD OPOETEREN Nevok Gruitrode nm
U11 18/03/2017 13:00 SSD OPOETEREN GS Beek nm
U10 18/03/2017 11:30 Spouwen Mopertingen SSD OPOETEREN 6 - 2
U9  18/03/2017 14:00 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN nm 
U8 19/03/2017 9:30 Voorshoven VV SSD OPOETEREN 10 - 5
U7  /  /
U6 19/03/2017 10:00 SSD OPOETEREN Neeroeteren Fc nm
G voetbal 18/03/2017 10:00 MD Halen C SSD OPOETEREN 7 - 2 

 

Weekend Kalender  11/03/2017 - 12/03/2017

1ste ploeg 12/03/2017 15:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 4 - 0
2de ploeg 11/03/2017 15:00  Stokkem VV * SSD OPOETEREN *Afgel. 
U17 12/03/2017 10:00 SSD OPOETEREN Genk VV 4 - 2 
U15 12/03/2017 10:00 Nevok Gruitrode SSD OPOETEREN 3 - 5
U13  11/03/2017 14:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 5 - 9
U12  12/03/2017 10:00 Neeroeteren Fc SSD OPOETEREN nm
U11 11/03/2017 12:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN 4 - 6 
U10 11/03/2017 12:45 Opitter Fc SSD OPOETEREN 4 - 1
U9  12/03/2017 9:45 SSD OPOETEREN L.S. Leut nm
U8 12/03/2017 9:45 SSD OPOETEREN L.S. Leut 8 - 3
U7 12/03/2017 10:00 Niel Sk B SSD OPOETEREN nm
U6 12/03/2017 10:30 SLW Maaseik SSD OPOETEREN nm
G voetbal 11/03/2017 12:45 SSD OPOETEREN ESJ Alken C 1 - 6 
G voetbal 13/03/2017 19:30 Sp.Wijchmaal SSD OPOETEREN 6 - 4

 

Weekend Kalender 03/03/2017 - 04/03/2014 - 05/03/2017

1ste ploeg 4/03/2017 19:30 Fc Maasland No SSD OPOETEREN   Afgelast
2de ploeg 3/03/2017 20:00 Fc Maasland No SSD OPOETEREN   1 - 1
U17 4/03/2017 11:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN   1 - 1
U15 5/03/2017 10:00 SSD OPOETEREN Opitter Fc   6 - 5
U13  4/03/2017 10:00 K.F.Smeermaas SSD OPOETEREN   0 - 2 
U12  4/03/2017 14:00 SSD OPOETEREN Niel Sk   7 - 1
U11 4/03/2017 13:00 SSD OPOETEREN E.Louwel   4 - 8
U10 05/03/2017 10:00 SSD OPOETEREN Dilsen VV    2 - 5
U9  4/03/2017 10:00 Niel Sk SSD OPOETEREN   nm
U8 4/03/2017 13:00 Niel Sk SSD OPOETEREN   4 - 7
U7 5/03/2017 10:00 SSD OPOETEREN Niel Sk A   nm
U6 5/03/2017 10:00 SSD OPOETEREN Nevok Gruitrode   nm
G voetbal 4/03/2017 13:00 SSD OPOETEREN MD Halen B   2 - 7

 

Inhaal/Vriendsch. wedstrijden Weekend Kalender 25/02/2017 -  26/02/2017

1ste ploeg 26/02/2017 15:00 SSD OPOETEREN HO Heide Hasselt 2 - 3
2de ploeg 25/02/2017 15:00 SSD OPOETEREN Park Houthalen 7 - 2
U17 25/02/2017 11:15 Genk VV SSD OPOETEREN 3 - 4
U15  /  /  /
U13  / / / / /
U12  / / / / /
U11 25/02/2017 11:00 SSD OPOETEREN Voorshoven VV nm
U10  /
U9  /
U8
U7
U6
G voetbal 26/02/2017 12:30 ESJ Alken B SSD OPOETEREN 3 - 7

 

Weekend Kalender 18/02/2017 - 19/02/2017

1ste ploeg 19/02/2017 15:00 SSD OPOETEREN Turkse Rangers 2 - 1
2de ploeg 18/02/2017 15:00 Turkse Rangers SSD OPOETEREN 0 - 4
U17 19/02/2017 10:00 SSD OPOETEREN Turkse Rangers 1 - 5
U15 19/02/2017 9:30 Heidebloem Dilsen VV SSD OPOETEREN 1 - 3
U13  18/02/2017 13:30 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN 2 - 10
U12  18/02/2017 10:00 Heidebloem Dilsen VV SSD OPOETEREN nm
U11 18/02/2017 10:00 Niel Sk SSD OPOETEREN nm
U10 19/02/2017 10:00 SSD OPOETEREN E.Mechelen A/D Maas 6 - 1
U9  19/02/2017 9:45 SSD OPOETEREN K.St.Elen nm
U8 19/02/2017 9:45 SSD OPOETEREN E.Louwel 13 - 6 
U7 18/02/2017 12:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN nm
U6 18/02/2017 11:00 E.Louwel SSD OPOETEREN nm
G voetbal 18/02/2017 13:00 SSD OPOETEREN Sp.Wijchmaal 4 - 5 

 

Weekend Kalender 11/02/2017 - 12/02/2017

1ste ploeg 12/02/2017 15:00 Boorsem Sp. SSD OPOETEREN 1 - 2
2de ploeg 11/02/2017 15:00 SSD OPOETEREN Boorsem Sp. Afgel
U17 12/02/2017 11:00 Heis Sport SSD OPOETEREN 2 - 2
U15 12/02/2017 10:00 SSD OPOETEREN GS Beek 3 - 3
U13  11/02/2017 14:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen  Afgel.
U12  11/02/2017 14:00 SSD OPOETEREN E.Mechelen A/D Maas  Afgel.
U11 11/02/2017 13:00 SSD OPOETEREN Voorshoven VV  Afgel.
U10 /
U9  12/02/2017 10:00 E.Mechelen A/D Maas SSD OPOETEREN nm
U8 11/02/2017 10:30 Turkse Rangers SSD OPOETEREN Afgel.
U7 12/02/2017 10:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen nm
U6 12/02/2017 10:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV nm
G voetbal 12/02/2017 15:00 Lommel United SSD OPOETEREN AMC

 

 Weekend Kalender 04/02/2017 - 05/02/2017 - 06/02/2017

1ste ploeg 5/02/2017 15:00 SSD OPOETEREN Ven Maaseik 2 - 3
2de ploeg 4/02/2017 15:00 Ven Maaseik SSD OPOETEREN 0 - 5 FF
U17 5/02/2017 10:00 SSD OPOETEREN SK Munsterbilzen 2 - 2
U15 4/02/2017 13:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN 0 - 19
U13  4/02/2017 10:00 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN 0 - 5
U12  4/02/2017 13:00 E.Louwel SSD OPOETEREN nm 
U11 4/02/2017 13:30 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN nm 
U10 5/02/2017 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 10 - 4
U9  5/02/2017 9:45 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek nm
U8 5/02/2017 9:45 SSD OPOETEREN K.St.Elen 10 - 3
U7 5/02/2017 11:45 Calcio Genk SSD OPOETEREN nm
U6 5/02/2017 10:30 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN nm 
G voetbal 6/02/2017 19:30 Kortessemse VV SSD OPOETEREN 6 - 2

 

Weekend Kalender  28/01/2017 - 29/01/2017 - 30/01/2017

1ste ploeg 29/01/2017 15:00 SK Rooierheide SSD OPOETEREN 6 - 2
2de ploeg 28/01/2017 15:00 SSD OPOETEREN SK Rooierheide 1 - 5
U17 29/01/2017 9:45 Calcio Genk SSD OPOETEREN 2 - 0
U15 29/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN Niel SK 4 - 1
U13  28/01/2017 14:00 SSD OPOETEREN Fc Maasland No 2 - 0
U12  28/01/2017 14:00 SSD OPOETEREN SLW Maaseik nm
U11 28/01/2017 13:00 SSD OPOETEREN Neeroeteren Fc nm
U10 29/01/2017 11:00 Fc Veldwezelt SSD OPOETEREN 6 - 1
U9  29/01/2017 10:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN nm 
U8 29/01/2017 11:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN 1 - 18
U7 29/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN Genk VV nm
U6 29/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN GS Beek nm
G voetbal 30/01/2017 19:00 E.Termien SSD OPOETEREN

 

 Weekend Kalender 21/01/2017 - 22/01/2017

1ste ploeg 22/01/2017 15:00 SSD OPOETEREN Opitter Fc 0 - 2
2de ploeg 21/01/2017 15:00 Opitter Fc SSD OPOETEREN Afgel. 
U17 22/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN Boorsem Sp. 2 - 1 
U15  /
U13  21/01/2017 13:00 Slw Maaseik SSD OPOETEREN 0 - 7
U12  22/01/2017 10:00 N.Gruitrode SSD OPOETEREN nm
U11 21/01/2017 11:00 GS.Beek SSD OPOETEREN Afgel.
U10 22/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN Spouwen-Mopertingen 3 - 7 
U9  22/01/2017 9:45 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen Afgel.
U8 22/01/2017 9:45 SSD OPOETEREN Voorshoven VV nm 
U7 21/01/2017 10:00 N.Gruitrode SSD OPOETEREN  nm 
U6 21/01/2017 10:00 Neeroeteren Fc SSD OPOETEREN nm
G voetbal 20/01/2017 19:30 E.Mechelen A/D maas SSD OPOETEREN 5 - 3

 

 Weekend Kalender 11/01/2017 -  14/01/2017 - 15/01/2017

1ste ploeg 15/01/2017 14:30 Lanaken VV SSD OPOETEREN 3 - 0
2de ploeg 14/01/2017 14:30 SSD OPOETEREN Lanaken VV Afgel.
U17 15/01/2017 11:00 Genk VV SSD OPOETEREN Afgel. 
U15 15/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN N.Gruitrode 4 - 0
U13  11/01/2017 19:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN Afgel.
U12  14/01/2017 14:00 SSD OPOETEREN Neeroeteren Fc Afgel.
U11 14/01/2017 13:00 SSD OPOETEREN K.ST.Elen Afgel.
U10 15/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN Opitter Fc 12 - 2
U9  15/01/2017 9:30 L.S. Leut SSD OPOETEREN nm 
U8 15/01/2017 9:30 L.S. Leut SSD OPOETEREN 5 - 14
U7 11/01/2017 18:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN nm
U6 15/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik nm
G voetbal  /  /  /

 

Weekend Kalender 06/01/2017 - 07/01/2017 - 08/01/2017

1ste ploeg 8/01/2017 14:30 SSD OPOETEREN Ho.Heide Hasselt Afgel.
2de ploeg 6/01/2017 20:00 Ho.Heide Hasselt SSD OPOETEREN 4 - 3
U17 8/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek Afgel.
U15 8/01/2017 10:00 Opitter Fc SSD OPOETEREN Afgel.
U13  7/01/2017 14:00 SSD OPOETEREN K.F.Smeermaas Afgel
U12  7/01/2017 10:00 K.S.K.Niel SSD OPOETEREN Afgel.
U11 7/01/2017 11:15 E.Louwel SSD OPOETEREN Afgel.
U10 8/01/2017 10:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen Afgel.
U9  8/01/2017 9:45 SSD OPOETEREN K.S.K.Niel Afgel.
U8 8/01/2017 9:45 SSD OPOETEREN K.S.K.Niel Afgel.
U7  /
U6 7/01/2017 10:00 N.Gruitrode SSD OPOETEREN Afgel.
G voetbal / /

 


Weekendkalendersalleploegen2017-1.jpg

 Weekend Kalender 17/12/2016 - 18/12/2016

1ste ploeg 18/12/2016 14:30 Godsheide VV SSD OPOETEREN 3 - 4 
2de ploeg 17/12/2016 14:30 SSD OPOETEREN Godsheide VV  4 - 0
U17 17/12/2016 14:30 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN  Vriendsch
U15  17/12/2016 17:30 RC Peer  SSD OPOETEREN   Vriendsch
U13  17/12/2016 14:00 SSD OPOETEREN Schoonbeek Beverst Vriendsch 
U12  18/12/2016 15:00 Indoor cup tornooi Ho Molenbeersel
U11 17/12/2016 13:00 SSD OPOETEREN Schoonbeek Beverst Vriendsch 
U10 17/12/2016 14:30 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN Vriendsch 
U9  17/12/2016 12:00 Indoor cup tornooi Ho Molenbeersel  /
U8 17/12/2016 10:00 Indoor cup tornooi Ho Molenbeersel  /
U7 17/12/2016 12:30 SSD OPOETEREN Fc Opitter Vriendsch 
U6 18/12/2016 10:00 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN Vriendsch
G voetbal

 

Weekend Kalender 10/12/2016 - 11/12/2016

1ste ploeg 11/12/2016 14:30 Genk VV SSD OPOETEREN  4 - 0
2de ploeg 10/12/2016 14:30 SSD OPOETEREN Genk VV 4 - 2
U17 11/12/2016 10:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek 2 - 1
U15 / / / / /
U13  10/12/2016 9:30 Schoonbeek Beverst SSD OPOETEREN 5 - 2
U12  / / / /  /
U11 10/12/2016 11:00 Schoonbeek Beverst SSD OPOETEREN  nm
U10 11/12/2016 10:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek  nm
U9  11/12/2016 10:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek  nm
U8 10/12/2016 13:00 SSD OPOETEREN Ho.Molenbeersel  nm
U7 11/12/2016 10:00 Fc Opitter SSD OPOETEREN nm
U6  /
G voetbal /  

 

Week & Weekend Kalender  01/12/2016 - 03/12/2016 - 04/12/2016

1ste ploeg 4/12/2016 14:30 SSD OPOETEREN E.Louwel 4 - 2
2de ploeg 1/12/2016 20:00 E.Louwel SSD OPOETEREN 1 - 1
U17 4/12/2016 10:00 SSD OPOETEREN Fc Maasland No 6 - 1
U15 4/12/2016 10:00 Fc Maasland No SSD OPOETEREN 0 - 14 
U13  3/12/2016 11:30 Stokkem VV SSD OPOETEREN 4 - 3
U12  3/12/2016 14:00 SSD OPOETEREN Sp.Kolmont nm
U11 3/12/2016 13:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen 2 - 2
U10 3/12/2016 9:30 E.Louwel SSD OPOETEREN 0 - 13
U9  4/12/2016 10:00 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN nm
U8 3/12/2016 10:00 SK Bree SSD OPOETEREN 7 - 9
U7 3/12/2016 9:30 Slw Maaseik SSD OPOETEREN nm
U6 4/12/2016 10:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN nm
G voetbal 3/12/2016 13:00 SSD OPOETEREN E.Mechelen a/d Maas 3 - 1 
G voetbal 04/12/2016 13:00 Fc Maasland No SSD OPOETEREN 2 - 4

 

Weekend Kalender 26/11/2016 - 27/11/2016

1ste ploeg 27/11/2016 14:30 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN 4 - 1 
2de ploeg 26/11/2016 14:30 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 4 - 1 
U17 27/11/2016 11:00 SSD OPOETEREN N.Gruitrode  4 - 0
U15 27/11/2016 10:00 SSD OPOETEREN Ho.Molenbeersel 22 -0 
U13  26/11/2016 14:00 SSD OPOETEREN E.Mechelen a/d Maas 8 - 4 
U12  26/11/2016 10:00 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN  nm
U11 26/11/2016 13:30 Neeroeteren Fc SSD OPOETEREN nm 
U10 26/11/2016 14:00 SSD OPOETEREN Voorshoven VV 0 - 5
U9  27/11/2016 09:30 SSD OPOETEREN Ho.Molenbeersel  12 - 9
U8 27/11/2016 09:30 SSD OPOETEREN Stokkem VV 8 - 10 
U7 27/11/2016 09:30 SSD OPOETEREN K.St.Elen nm 
U6 26/11/2016 10:00 Neeroeteren Fc SSD OPOETEREN  nm
G voetbal 26/11/2016 12:45 SSD OPOETEREN ESJ Alken 3 - 1

 

Weekend Kalender  19/11/2016 - 20/11/2016 - 21/11/2016

1ste ploeg 20/11/2016 14:30 Niel Sk SSD OPOETEREN 1 - 2
2de ploeg 19/11/2016 14:30 SSD OPOETEREN Niel Sk 5 - 2
U17 20/11/2016 11:00 E.Mechelen A/D maas SSD OPOETEREN 1 - 4
U15 20/11/2016 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 6 - 0
U13  19/11/2016 14:00 SSD OPOETEREN Lindelhoeven VV 7 - 3 
U12 
U11 19/11/2016 13:00 SSD OPOETEREN Voorshoven VV 1 - 6 
U10 20/11/2016 10:00 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN 0 - 2
U9  19/11/2016 11:00 K.St Elen SSD OPOETEREN

10 - 3

U8 19/11/2016 10:00 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN 13 - 11
U7 19/11/2016 11:00 K.St Elen SSD OPOETEREN nm 
U6 19/11/2016 11:00 K.St Elen SSD OPOETEREN nm
G voetbal 19/11/2016 13:00 SSD OPOETEREN Kortessemse VV 0 - 5
G voetbal 21/11/2016 19:30 Wijchmaal Sp. SSD OPOETEREN PP

 

Weekend Kalender 12/11/2016 - 13/11/2016 

1ste ploeg 13/11/2016 14:30 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek 1 - 6
2de ploeg 12/11/2016 14:30 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek 6 - 3 
U17 13/11/2016 10:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV 8 - 3 
U15 13/11/2016 11:00 E.Mechelen A/D Maas SSD OPOETEREN 3 - 3 
U13  12/11/2016 13:00 Slw Maaseik SSD OPOETEREN 4 - 6
U12  12/11/2016 13:00 Spouwen-Mopertingen SSD OPOETEREN 4 - 7 
U11 12/11/2016 11:00 Gs Beek SSD OPOETEREN 9 - 5
U10 13/11/2016 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 5 - 2
U9  13/11/2016 11:00 SSD OPOETEREN Neeroeteren Fc nm 
U8 13/11/2016 10:00 SSD OPOETEREN Voorshoven VV 5 - 11
U7 13/11/2016 10:00 SSD OPOETEREN Voorshoven VV nm
U6 13/11/2016 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV nm
G voetbal  /  /

 

Weekend Kalender 05/11/2016 - 06/11/2016

1ste ploeg 6/11/2016 14:30 Stokkem VV SSD OPOETEREN 2 - 1
2de ploeg 5/11/2016 14:30 SSD OPOETEREN Stokkem VV 7 - 1
U17 5/11/2016 13:00 Ho Molenbeersel SSD OPOETEREN 0 - 1
U15  /  /
U13  5/11/2016 14:00 SSD OPOETEREN Fc Maasland  No 7 - 4
U12  5/11/2016 14:00 SSD OPOETEREN Sk Munsterbilzen 8 - 4
U11 5/11/2016 13:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik 4 - 5
U10 6/11/2016 9:15 E.Mechelen A/D Maas SSD OPOETEREN 3 - 7 
U9  6/11/2016 10:00 Fc Maasland  No SSD OPOETEREN 13 - 6 
U8 5/11/2016 12:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN 6 - 5 
U7 6/11/2016 10:00 Ho Molenbeersel SSD OPOETEREN nm
U6 6/11/2016 11:00 Opitter Fc SSD OPOETEREN nm
G voetbal 6/11/2016 11:00 ESJ Alken SSD OPOETEREN 1 - 5 

 

Week & Weekend Kalender 26-27-28 29/10/2016 - 30/10/2016

1ste ploeg 30/10/2016 14:30 SSD OPOETEREN Fc Maasland No  1 - 3 
2de ploeg 29/10/2016 15:00 SSD OPOETEREN Fc Maasland No 2 - 1
U17 30/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 3 - 5
U15 26/10/2016 16:00 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN 0 - 15 
U13  29/10/2016 9:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN 5 - 2
U12  28/10/2016 19:30 Ws Schoonbeek-Beverst SSD OPOETEREN 9 - 1
U11 27/10/2016 18:30 Stokkem VV SSD OPOETEREN 0 - 7
U10 29/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Zwal. Wiemismeer 4 - 4
U9  29/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 10 - 15
U8 29/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Fc Maasland  No

6 - 5

U7 30/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Heidebloem Dilsen nm 
U6 30/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Patro Eisden Maasmech. nm
G voetbal 29/10/2016 13:00 SSD OPOETEREN E.Termien 0 - 5

 

Weekend Kalender 22/10/2016 - 23/10/2016

1ste ploeg 23/10/2016 15:00 Turkse Rangers SSD OPOETEREN  0 - 3
2de ploeg 22/10/2016 15:00 SSD OPOETEREN Turkse Rangers  4 - 3
U17 23/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN E.Louwel 17 - 2
U15 23/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik  9 - 2
U13  22/10/2016 14:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV  4 - 4
U12  22/10/2016 14:00 SSD OPOETEREN Kortessemse VV  nm
U11 22/10/2016 13:00 SSD OPOETEREN E.Mechelena/d Maas  nm
U10  /
U9 
U8 23/10/2016 10:00 Opitter Fc SSD OPOETEREN  11 - 13
U7 22/10/2016 10:45 Voorshoven VV SSD OPOETEREN  nm
U6 22/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN N.Gruitrode  nm
G voetbal  /  /  /

 

Weekend kalender 15/10/2016 - 16/10/2016

1ste ploeg 16/10/2016 15:00 SSD OPOETEREN Boorsem Sport  2 - 0
2de ploeg 15/10/2016 15:00 Boorsem Sport SSD OPOETEREN 2 - 1
U17 16/10/2016 10:00  Fc Maasland No SSD OPOETEREN 1 - 5
U15 16/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Fc.Maasland No 5 - 0 ff
U13  15/10/2016 14:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 7 - 5
U12  15/10/2016 13:30 Sp.Kolmont SSD OPOETEREN nm 
U11 15/10/2016 13:00 Fc.Maasland No SSD OPOETEREN nm
U10 16/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN E.Louwel 7 - 6
U9  15/10/2016 14:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV 6 - 12
U8 16/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 6 - 9
U7 16/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik nm 
U6  /
G voetbal 15/10/2016 13:00 SSD OPOETEREN MD Halen 5 - 3 

 

Weekend Kalender 08/10/2016 - 09/10/2016

1ste ploeg 9/10/2016 15:00 Ven Maaseik SSD OPOETEREN 0 - 1
2de ploeg 8/10/2016 15:00 SSD OPOETEREN Ven Maaseik 5 - 2
U17 9/10/2016 10:00 N.Gruitrode SSD OPOETEREN 5 - 1
U15 9/10/2016 10:00 Ho.Molenbeersel SSD OPOETEREN 1 - 10 
U13  9/10/2016 9:15 E.Mechelen a/d Maas SSD OPOETEREN 5 - 4
U12  8/10/2016 14:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 10 - 4 
U11 8/10/2016 13:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV nm 
U10 9/10/2016 9:30 Voorshoven VV SSD OPOETEREN 9 - 4
U9  8/10/2016 11:30 Ho.Molenbeersel SSD OPOETEREN 8 - 6
U8 8/10/2016 10:00 Neeroeteren Fc SSD OPOETEREN 12 - 7 
U7 8/10/2016 11:00 K.St.Elen SSD OPOETEREN nm 
U6 9/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Neeroeteren Fc nm 
G voetbal  /  /  /

 

 

Weekend kalender 01/10/2016 - 02/10/2016 

1ste ploeg 2/10/2016 15:00 SSD OPOETEREN Sk Rooierheide 1 - 2
2de ploeg 1/10/2016 15:00 Sk Rooierheide SSD OPOETEREN 5 - 4
U17 2/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN E.Mechelena/d Maas 8 - 0 
U15 30/09/2016 19:30 Stokkem VV SSD OPOETEREN 0 - 11
U13  2/10/2016 10:00 Lindelhoeven VV SSD OPOETEREN 2 - 10
U12   /
U11 1/10/2016 9:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN 2 -12 
U10 2/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 8 - 2 
U9  2/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen Uitgesteld. 
U8 2/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN Bree Sk nm 
U7 2/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen nm 
U6 2/10/2016 10:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen nm 
G voetbal / / / / /

 

 Weekend Kalender 24/09/2016 - 25/09/2016

1ste ploeg 25/09/2016 15:00 Opitter Fc SSD OPOETEREN 5 - 1
2de ploeg 24/09/2016 15:00 SSD OPOETEREN Opitter Fc 0 - 1 
U17 25/09/2016 10:00 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN 2 - 4
U15 25/09/2016 10:00 SSD OPOETEREN E.Mechelen a/d Maas 7 - 3
U13  24/09/2016 14:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik 8 - 1 
U12  24/09/2016 14:00 SSD OPOETEREN Spouwen Mopertingen 3 - 6
U11 24/09/2016 13:00 SSD OPOETEREN Neeroeteren Fc 3 - 3
U10 24/09/2016 11:30 Stokkem VV SSD OPOETEREN 1 - 7 
U9  24/09/2016 10:00 Neeroeteren Fc SSD OPOETEREN 25 - 5 
U8 25/09/2016 11:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN 8 - 6
U7 25/09/2016 9:30 Voorshoven VV SSD OPOETEREN nm
U6 24/09/2016 11:30 Stokkem VV SSD OPOETEREN nm

 

Vriendschappelijke Week kalender 21/09/2016

1ste ploeg  /
2de ploeg  /
U17 21/09/2016 19:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN Vriendsch.
U15 21/09/2016 18:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen Vriendsch.
U13  21/09/2016 18:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen Vriendsch.
U12  21/09/2016 18:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN Vriendsch.
U11  /  /
U10 21/09/2016 18:00 K.St.Elen SSD OPOETEREN Vriendsch.
U9  21/09/2016 18:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen Vriendsch.
U8 21/09/2016 18:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen Vriendsch.
U7 21/09/2016 18:00 K.St.Elen SSD OPOETEREN Vriendsch.
U6 21/09/2016 18:00 K.St.Elen SSD OPOETEREN Vriendsch.

 

 

Weekend kalender 17/09/2016 - 18/09/2016

1ste ploeg 18/09/2016 15:00 SSD OPOETEREN Lanaken VV  2 - 0
2de ploeg 15/09/2016 19:30 Lanaken VV SSD OPOETEREN  0 - 8
U17 18/09/2016 10:00 SSD OPOETEREN Ho.Molenbeersel  4 - 2
U15  /  /  /  /
U13  17/09/2016 10:00 Fc. Maasland No. SSD OPOETEREN  3 - 3
U12  17/09/2016 10:00 Sk Munsterbilzen  SSD OPOETEREN 14 - 2
U11 17/09/2016 9:30 Voorshoven VV SSD OPOETEREN 8 - 2
U10 18/09/2016 10:00 SSD OPOETEREN E.Mechelena/d Maas 10 - 3
U9  18/09/2016 10:00 SSD OPOETEREN Fc.Maasland No. 1 - 27 
U8 18/09/2016 10:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV 4 - 21 
U7  /  /
U6  /  /  /

 

 

 Weekend kalender 09/09/2016 - 10/09/2016 - 11/09/2016

1ste ploeg 10/09/2016 19:30 Ho.Heide Hasselt SSD OPOETEREN 1 - 2 
2de ploeg 10/09/2016 15:00 SSD OPOETEREN Ho.Heide Hasselt 5 - 1 
U17 11/09/2016 9:30 Stokkem VV SSD OPOETEREN 1 - 7
U15 11/09/2016 10:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV 12 - 1 
U13  10/09/2016 14:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen 5 - 2 
U12  9/09/2016 19:00 SSD OPOETEREN Ws.Schoonbeek Beverst nm 
U11  /  /
U10 10/09/2016 13:00 Zwal. Wiemismeer SSD OPOETEREN 5 - 3
U9  10/09/2016 11:00 Lanklaar VV SSD OPOETEREN AMC
U8 10/09/2016 9:30 Voorshoven VV SSD OPOETEREN 18 - 6
U7  /  /
U6  /  /
           

 

Weekend kalender 03/09/2016 - 04/09/2016

1ste ploeg 4/09/2016 15:00 SSD OPOETEREN Godsheide VV 3 - 2
2de ploeg 3/09/2016 15:00 Godsheide VV SSD OPOETEREN 4 - 6
U17 / / / / /
U15 4/09/2016 10:00 Slw Maaseik SSD OPOETEREN 4 - 7
U13  3/09/2016 13:30 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN 4 - 10
U12  3/09/2016 10:30 Kortessemse VV SSD OPOETEREN 3 - 9 
U11 3/09/2016 13:00 Slw Maaseik SSD OPOETEREN 3 - 31 
U10 / / / / /
U9  / / / / /
U8 4/09/2016 10:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen 5 - 3
U7  /
U6  /  /