Alle info wedstrijden van SSD Opoeteren, zie hier & KBVB Clubnaam: Opoeteren invullen

Vriendsch. =Vriendschappelijke wedstrijd  & Inhaalw = Inhaalwedstrijd 

                        Week kalender 25/04/2018 - 26/04/2018

1ste ploeg  /
2de ploeg  /  /
    U17   Woe 25/04/2018 18:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen 10 - 2 
U15  /  /  /
     U13  Woe 25/04/2018 18:30 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN 4 - 3
    U13  Do 26/04/2018 18:30 SSD OPOETEREN As - Niel United
U11  /
      U9  Woe 25/04/2018 18:30 SSD OPOETEREN Fc.Maasland NO nm
U7  /  /  /  /
 U5/U6 Woe 25/04/2018 18:30 SSD OPOETEREN N.Gruitrode
G-Team  /

                      Weekend kalender 28/04/2018 - 29/04/2018

1ste ploeg 29/04/2018 15:00 SSD OPOETEREN SP.C.Donk  Eindronde
2de ploeg 28/04/2018 15:00 Boorsem Sp SSD OPOETEREN
U17  /  / /  /
U15 29/04/2018 9:30 KFC Hamont 99 SSD OPOETEREN
U13  28/04/2018 14:30 SSD OPOETEREN As - Niel United
U11 29/04/2018 10:00 SSD OPOETEREN Gs.Bree - Beek
U9  28/04/2018 10:00 Fc.Maasland NO SSD OPOETEREN
U7 28/04/2018 12:30 SSD OPOETEREN Fc.Maasland NO
U5/U6 28/04/2018 10:00 N.Gruitrode SSD OPOETEREN
G-Team 29/04/2018 10:00 SSD OPOETEREN E.Termien

Kalender tornooi jeugd ploegen SSD Opoeteren.

1ste ploeg  /
2de ploeg  /  /
U17  /  /  /
U15  /
U13   /
U13   /
U11  /
U9   /  /
U7 1/05/2018 9:30 Tornooi Grimbie 69  
U5/U6 1/05/2018 9:00 Tornooi Ksk Meeuwen  
G-Team  28/04/2018  10:00 Tornooi Racing Peer  

                      WEEK WEDSTRIJD 18/04/2018

    U9   Woe. 18/04/2018 18:00 L.S.Leut SSD OPOETEREN 3 - 15 

 

                    Weekend kalender 21/04/2018 - 22/04/2018

1ste ploeg 22/04/2018 15:00 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN 1 - 2
2de ploeg 21/04/2018 15:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV 3 - 2
U17 22/04/2018 10:00 K.SK. Meeuwen SSD OPOETEREN 2 - 3
U15 21/04/2018 14:30 SSD OPOETEREN KSK Meeuwen 10 - 1
U13     Spelen week wedstrijd 25/04 - 26/04/2018
U11 22/04/2018 10:00 Fc.Maasland NO SSD OPOETEREN 2 - 6 
U9  21/04/2018 13:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik 8 -13
U7  /  /  /
U5/U6 21/04/2018 13:00 SSD OPOETEREN E.Louwel /
G-Team 22/04/2018 10:30 SSD OPOETEREN MD Halen 1 - 5

           Weekend kalender 12/04/2018 - 14/04/2018 - 15/04/2018 - 18/04/2018

1ste ploeg 15/04/2018 15:00 SSD OPOETEREN As-Niel United 2 - 3 
2de ploeg Donderdag 12/04/2018 20:00 As-Niel United SSD OPOETEREN  3 - 2
U17 14/04/2018 15:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik 10 - 2
U15 14/04/2018 14:30 SV.Herkol SSD OPOETEREN 5 - 11
U13  14/04/2018 13:00 SSD OPOETEREN Park Houthalen 2 - 4 
U11 15/04/2018 10:00 SSD OPOETEREN Opitter FC 6 - 2
    U9   Woe. 18/04/2018 18:00 L.S.Leut SSD OPOETEREN
U7 15/04/2018 10:00 SSD OPOETEREN Opitter FC
U5/U6 14/04/2018 13:30 Gs.Bree - Beek SSD OPOETEREN /
G-Team 14/04/2018 10:00 MD Halen SSD OPOETEREN 9 - 4

                Weekend kalender 04/04/2018 - 07/04/2018 - 08/04/2018 

1ste ploeg Zat 7/04/2018 20:00 Kab. Opglabbeek SSD OPOETEREN  3 - 0
2de ploeg 7/04/2018 15:00 SSD OPOETEREN Kab. Opglabbeek  1 - 5
2de ploeg Donderdag 12/04/2018 20:00 As-Niel United SSD OPOETEREN 3 - 2
U17 8/04/2018 10:00 Ho.Molenbeersel SSD OPOETEREN 0 - 12
U15 7/04/2018 15:00 SSD OPOETEREN KFC Helson Helchteren 0 - 9
U13  7/04/2018 13:00 SSD OPOETEREN Voorshoven VV 7 - 3
U11 7/04/2018 10:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN 1 - 10
 U9    Woe. 4/04/2018 18:30 Stokkem VV SSD OPOETEREN 4 - 10 
U7 8/04/2018 10:00 SSD OPOETEREN N.Gruitrode /
U5/U6 8/04/2018 10:30 Park Houthalen SSD OPOETEREN
G-Team 8/04/2018 10:30 SSD OPOETEREN Kortessemse VV 0 - 5

Weekend / week  kalender  01/04/18' - 02/04/18' - 04/04/18'

1ste ploeg 1/04/2018 15:00 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV 1 - 1
2de ploeg  /  /
U17 / / /
U15 / / / / /
U13  / / / /
U11  /
U9 / / / / /
U9  4/04/2018 18:30 Stokkem VV SSD OPOETEREN 4 - 10
U7  / / / /
U5/U6  / / /
G-Team  /  /  /  /

                     Weekend kalender 24/03/2018 - 25/03/2018

1ste ploeg 25/03/2018 15:00 SSD OPOETEREN Grimbie 69 2 - 4
2de ploeg 24/03/2018 15:00 Grimbie 69 SSD OPOETEREN 2 - 5
U17    Woe 21/03/2018 16:30 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek 10 - 1
U17 24/03/2018 14:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen Vriend.
U15 25/03/2018 10:00 SSD OPOETEREN Sp.Lille 5 - 3
U13  24/03/2018 13:30 Slw Maaseik SSD OPOETEREN 6 - 2
U11 /
U9  24/03/2018 13:00 SSD OPOETEREN Neeroeteren Fc 22 - 7
U7 24/03/2018 9:30 E.Louwel SSD OPOETEREN /
U5/U6 24/03/2018 13:00 SSD OPOETEREN As-Niel United /
G-Team 25/03/2018 11:30 SSD OPOETEREN Fc Maasland No 2 - 6

Weekend kalender  17/03/2018 - 18/03/2018 - 21/03/2018

1ste ploeg 18/03/2018 15:00 Ven Maaseik SSD OPOETEREN 3 - 2
2de ploeg 17/03/2018 15:00 SSD OPOETEREN Ven Maaseik 1 - 4 
  U17   Woe 21/03/2018 16:30 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek
U15 17/03/2018 13:00 SSD OPOETEREN GS Bree - Beek 5 - 0 ff
U13  17/03/2018 12:00 SSD OPOETEREN Opitter FC 2 - 7
U11 17/03/2018 12:30 SSD OPOETEREN N.Gruitrode 2 - 5
U9  17/03/2018 10:00 Opitter Fc SSD OPOETEREN 12 - 14
U7 17/03/2018 14:15 SSD OPOETEREN GS Bree - Beek /
U5/U6 18/03/2018 9:30 K.S.K.Meeuwen SSD OPOETEREN /
G-Team  /  /  /  /

                         Weekend kalender 10/03/2018 - 11/03/2018

1ste ploeg 11/03/2018 15:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 0 - 2
2de ploeg 10/03/2018 15:00 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN 4 - 3
U17 11/03/2018 10:00 GS Bree-Beek SSD OPOETEREN 3 - 6 
U15 11/03/2018 10:00 Opitter FC SSD OPOETEREN 5 - 0 
U13  10/03/2018 13:30 Racing Peer SSD OPOETEREN 2 - 3
U11 10/03/2018 11:30 Slw Maaseik SSD OPOETEREN 2 - 7
U9  10/03/2018 14:30 SSD OPOETEREN K.St.Elen 8 - 3
U7 10/03/2018 10:00 Neeroeteren FC SSD OPOETEREN
U6 10/03/2018 14:30 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team 11/03/2018 10:30 SSD OPOETEREN MD Halen 3 - 4

                          Weekend kalender 03/03/2018 - 04/03/2018 

1ste ploeg 4/03/2018 15:00 SSD OPOETEREN Calcio Genk 0 - 6 
2de ploeg 3/03/2018 15:00 Calcio Genk SSD OPOETEREN Afgelast
U17 4/03/2018 9:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN Afgelast
U15 3/03/2018 14:30 SSD OPOETEREN KFC Hamont 99 Afgelast
U13  3/03/2018 9:30 As-Niel United SSD OPOETEREN Afgelast 
U11 3/03/2018 10:00 Gs.Bree-Beek SSD OPOETEREN Afgelast
U9  3/03/2018 14:00 SSD OPOETEREN FC.Maasland NO Afgelast
U7 3/03/2018 12:30 FC.Maasland NO SSD OPOETEREN Afgelast
U6 3/03/2018 14:00 SSD OPOETEREN N.Gruitrode Afgelast
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team 4/03/2018 13:00 Fc.Alken  SSD OPOETEREN Afgelast

                        Weekend kalender 24/02/2018 - 25/02/2018 

1ste ploeg 24/02/2018 15:00 Stokkem VV  SSD OPOETEREN 7 - 2
2de ploeg 24/02/2018 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV  2 - 3
U21 24/02/2018 15:00 SSD OPOETEREN Grimbie 69 0 - 5 FF
U17 24/02/2018 15:00 SSD OPOETEREN K.S.K.Meeuwen 4 - 1
U15 25/02/2018 10:00 KSK Meeuwen SSD OPOETEREN 1 - 2 
U13  24/02/2018 13:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek 3 - 2
U11 25/02/2018 10:00 SSD OPOETEREN FC.Maasland NO 6 - 2
U9  24/02/2018 9:30 Slw Maaseik SSD OPOETEREN 8 - 7 
U7 /  / / / /
U6 24/02/2018 10:00 E.Louwel SSD OPOETEREN /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team  /  /  /  /  /

                          Weekend kalender 16/02/2018 - 17/02/2018 - 18/02/2018

1ste ploeg 18/02/2018 15:00 SSD OPOETEREN Fc Maasland No. 0 - 0 
2de ploeg 16/02/2018 20:00 Fc Maasland No. SSD OPOETEREN 3 - 0
U21 16/02/2018 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN 5 - 0 forfait  
U17 18/02/2018 10:00 Slw Maaseik SSD OPOETEREN 3 - 9 
U15 17/02/2018 14:30 SSD OPOETEREN Sv Herkol 1 - 3
U13  18/02/2018 9:30 Park Houthalen SSD OPOETEREN 2 - 4 
U11 17/02/2018 10:30 Opitter Fc SSD OPOETEREN 2 - 7
U9  17/02/2018 14:00 SSD OPOETEREN L.S.Leut 7 - 4
U7 18/02/2018 9:30 Opitter Fc SSD OPOETEREN /
U6 17/02/2018 14:00 SSD OPOETEREN Gs.Bree-Beek /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD  
G-Team 16/02/2018 19:30 J.Borgloon SSD OPOETEREN 5 - 0 FF 

                        Weekend kalender 10/02/2018 - 11/02/2018

1ste ploeg 11/02/2018 15:00 SSD OPOETEREN Boorsem Sp. 3 - 2
2de ploeg 10/02/2018 14:30 SSD OPOETEREN  SLW Maaseik 2 - 1
U21 /
U17 /
U15 /  /
U13  /
U11 /
U9  /  /
U7 /  /
U6 /  /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team  /

                          Weekend kalender 03/02/2018 - 04/02/2018

1ste ploeg Zat.3/02/2018 19:30 E.Louwel SSD OPOETEREN 3 - 0 
2de ploeg 3/02/2018 15:00 SSD OPOETEREN E.Louwel 0 - 4
U21 /
U17 3/02/2018 15:00 SSD OPOETEREN Ho.Molenbeersel 5 - 1
U15 4/02/2018 9:30 KFC Helson Helchteren SSD OPOETEREN 7 - 1
U13  3/02/2018 Voorshoven VV SSD OPOETEREN Afgelast 
U11 4/02/2018 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 5 - 2
U9  3/02/2018 13:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 15 - 1
U7 3/02/2018 10:00 N.Gruitrode SSD OPOETEREN /
U6 3/02/2018 13:00 SSD OPOETEREN Park Houthalen /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team 2/02/2018 19:30 E.Mechelen A/D Maas SSD OPOETEREN 5 - 2

 

                       Weekend kalender 27/01/2018 - 28/01/2018

1ste ploeg 28/01/2018 14:30 SSD OPOETEREN Genk VV 1 - 0
2de ploeg 27/01/2018 15:00 Genk VV SSD OPOETEREN 3 - 4
U21 27/01/2018 14:30 SSD OPOETEREN Zutendaal VV 4 - 6
U17 27/01/2018  11.00 Umitspor Maasmechelen  SSD OPOETEREN   5 - 4 
U15 27/01/2018 10:00 Sp.Lille SSD OPOETEREN 8 - 0 
U13  27/01/2018 14:00 SSD OPOETEREN SLW Maaseik 6 - 1
U11 /  /  /
U9  28/01/2018 10:00 Neeroeteren FC SSD OPOETEREN  13 - 16
U7 28/01/2018 10:00 SSD OPOETEREN E.Louwel  /
U6 27/01/2018 11:00 As- Niel United SSD OPOETEREN /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD  
G-Team 28/01/2018 10:00 SSD OPOETEREN Sp. Wijchmaal 4 - 7 

                          Weekend kalender 20/01/2018 - 21/01/2018

1ste ploeg 21/01/2018 14:30 Fc Racing Boxberg SSD OPOETEREN 2 - 1
2de ploeg 20/01/2018 14:30 SSD OPOETEREN Fc Racing Boxberg 6 - 3 
U21 20/01/2018 14:30 Diepenbeek VV SSD OPOETEREN 2 - 0
U17 21/01/2018 10:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN 3 - 11
U15 21/01/2018 10:00 GS Bree - Beek SSD OPOETEREN 3 - 6
U13  20/01/2018 10:30 Opitter FC SSD OPOETEREN 1 - 19 
U11 20/01/2018 10:30 N.Gruitrode SSD OPOETEREN 5 - 5
U9  20/01/2018 14:00 SSD OPOETEREN Fc Opitter 4 - 7
U7 21/01/2018 10:30 GS Bree - Beek SSD OPOETEREN /
U6 20/01/2018 14:00 SSD OPOETEREN K.S.K.Meeuwen
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team 21/01/2018 10:00 Fc.Maasland No SSD OPOETEREN 8 - 2 

 

                      Weekend kalender 13/01/2018 - 14/01/2018

1ste ploeg 14/01/2018 14:30 SSD OPOETEREN Sk Rooierheide 1 - 3
2de ploeg 13/01/2018 14:30 Sk Rooierheide SSD OPOETEREN 4 - 2
U21 13/01/2018 14:30 SSD OPOETEREN As-Niel United 2 - 3
U17 13/01/2018 12:30 SSD OPOETEREN GS Bree - Beek 6 - 1
U15 13/01/2018 14:30 SSD OPOETEREN Opitter Fc 0 - 4 
U13  13/01/2018 12:30 SSD OPOETEREN Racing Peer 6 - 2
U11 14/01/2018 10:00 SSD OPOETEREN SLW Maaseik 2 - 7 
U9  14/01/2018 9:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN 12 - 4
U7 14/01/2018 10:00 SSD OPOETEREN Neeroeteren FC /
U6 14/01/2018 10:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6  /
G-Team  /  / /

                         Weekend kalender 06/01/2018 - 07/01/2018

1ste ploeg 7/01/2018 14:30 SLW Maaseik SSD OPOETEREN  3 - 2 
2de ploeg 6/01/2018 SSD OPOETEREN SLW Maaseik afgelast 
U21  /
U17  /  /
U15  /  /
U13   /
U11  /
U9   /
U7  /
U6  /  /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met onze U6  
G-Team  /  /

 

Hieronder kalenders van September 2017  t.e.m.  December 2017

Weekend kalender 14/12/2017 - 17/12/2017 

1ste ploeg 17/12/2017 / SSD OPOETEREN Boorsem Sp. 11/02/2018 
2de ploeg 14/12/2017 / Boorsem Sp. SSD OPOETEREN Afgelast 
U21  /
U17  /
U15  /
U13  17/12/2017 11:00 Ho.Molenbeersel Indoor tornooi
U11

De jeugd ploegen hebben winterstop.

Fijne feestdagen.

U9 
U7
U6
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6
G-Team 17/12/2017 11:30 SSD OPOETEREN MH Halen Afgelast 

 

Vriendschappelijk: Week  wedstrijd Donderdag 28/12/2017

1ste ploeg 28/12/2017 19:30 Reppel Fc SSD OPOETEREN Oefenw
2de ploeg          
U21          
U17

       De jeugd ploegen hebben winterstop.   

          Fijne feestdagen.              

 
U15  
U13   
U11  
U9           
U7          
U6          
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6  
G-Team          

 

Weekend kalender 09/12/2017 - 10/12/2017

1ste ploeg 10/12/2017 14:30 SSD OPOETEREN K.Waterloos VV Afgelast 
2de ploeg 9/12/2017 14:30 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN 1 - 2 
U21 /
U17 10/12/2017 10:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN 4 - 3
U15 9/12/2017 14:00 SSD OPOETEREN Boorsem Sp. 2 - 5
U13  9/12/2017 13:00 SSD OPOETEREN Neeroeteren Fc. Vriendsch.
U11 9/12/2017 14:30 Zutendaal VV SSD OPOETEREN Vriendsch.
U9  9/12/2017 13:00 SSD OPOETEREN Fc Maasland No Vriendsch.
U7 /
U6 10/12/2017 10:00 Fc Maasland No SSD OPOETEREN Vriendsch.
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team /

 

 

Weekend kalender 02/12/2017 - 03/12/2017 - 04/12/2017

1ste ploeg 2/12/2017 20:00 As-Niel United SSD OPOETEREN 0 - 3 
2de ploeg 2/12/2017 14:30 SSD OPOETEREN As-Niel United 2 - 1 
U21 2/12/2017 15:00 Fc Veldwezelt SSD OPOETEREN 5 - 3
U17 2/12/2017 14:30 SSD OPOETEREN K.St.Elen 4 - 1  
U15 3/12/2017 11:15 Lanaken VV SSD OPOETEREN 6 - 0 
U13  2/12/2017 13:00 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN 4 - 2 
U11 2/12/2017 14:00 H.Wijshagen SSD OPOETEREN 0 - 11
U9  2/12/2017 12:45 SSD OPOETEREN Neeroeteren Fc 12 - 8 
U7 2/12/2017 11:00 Gs Beek - Bree SSD OPOETEREN /
U6 2/12/2017 13:30 Gs Beek - Bree SSD OPOETEREN
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD  
G-Team 4/12/2017 19:30 Sp.Wijchmaal SSD OPOETEREN 10 - 4 

 

Weekend kalender 23/11/2017 - 25/11/2017 - 26/11/2017

1ste ploeg 26/11/2017 14:30 SSD OPOETEREN Kab. Opglabbeek 0 - 1
2de ploeg 23/11/2017 20:00 Kab. Opglabbeek SSD OPOETEREN 2 - 2
U21 25/11/2017 13:00 Heis Sport SSD OPOETEREN 1 - 2
U17 26/11/2017 10:00 Fc.Opitter SSD OPOETEREN 2 - 6
U15 25/11/2017 14:00 SSD OPOETEREN Heidebloem Dilsen 0 - 11
U13  25/11/2017 14:00 SSD OPOETEREN Boorsem Sp 8 - 0 
U11 26/11/2017 10:00 SSD OPOETEREN Zwal.Wiemismeer 5 - 3
U9  26/11/2017 10:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN 10 - 15
U7 26/11/2017 10:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek /
U6 25/11/2017 14:00 SSD OPOETEREN As-Niel United /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD  
G-Team / / / / /

 

Weekend kalender 18/11/2017 - 19/11/2017 - 20/11/2017

1ste ploeg 19/11/2017 14:30 Grimbie 69 SSD OPOETEREN 2 - 1 
2de ploeg 18/11/2017 14:30 SSD OPOETEREN Grimbie 69 5 - 0 FF 
U21 18/11/2017 14:30 SSD OPOETEREN K.St.Elen 0 - 2
U17 19/11/2017 10:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik 5 - 1 
U15 19/11/2017 10:00 Boorsem Sp SSD OPOETEREN 7 - 0 
U13  18/11/2017 10:00 As-Niel United SSD OPOETEREN 2 - 8
U11 18/11/2017 10:30 N.Gruitrode SSD OPOETEREN 0 - 8
U9  18/11/2017 12:30 SSD OPOETEREN Fc Maasland No. 10 - 7 
U7 19/11/2017 9:30 Opitter Fc SSD OPOETEREN
U6 18/11/2017 12:30 SSD OPOETEREN Opitter Fc
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team 20/11/2017 19:00 E.Termien SSD OPOETEREN 15 - 2

 

 Weekend kalender 11/11/2017 - 12/11/2017 

1ste ploeg 12/11/2017 14:30 SSD OPOETEREN Ven Maaseik 1 - 1 
2de ploeg 11/11/2017 14:30 Ven Maaseik SSD OPOETEREN  3 - 6 
U21 11/11/2017 14:30 E.Louwel SSD OPOETEREN 2 - 5
U17 12/11/2017 10:00 N.Gruitrode SSD OPOETEREN 6 - 6
U15 11/11/2017 14:00 SSD OPOETEREN As-Niel United  0 - 8 
U13  11/11/2017 14:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik 1 - 6
U11 12/11/2017 10:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 4 - 5 
U9  12/11/2017 9:30 K.St.Elen SSD OPOETEREN 6 - 10
U7 12/11/2017 10:00 SSD OPOETEREN Slw Maaseik /
U6 11/11/2017 10:30 Slw Maaseik SSD OPOETEREN /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team  /  /  /

 

Weekend kalender 04/11/2017 - 05/11/2017 

1ste ploeg 5/11/2017 14:30 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN 0 - 2
2de ploeg 4/11/2017 14:30 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 3 - 0
U21 4/11/2017 14:30 SSD OPOETEREN E.Mechelen a/d Maas 3 - 2
U17 5/11/2017 10:00 GS.Beek-Bree SSD OPOETEREN 2 - 6 Vriendsch.
U15 4/11/2017 10:00 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN 2 - 4
U13  4/11/2017 12:30 SSD OPOETEREN E.Louwel 2 - 2
U11 -      
U9  4/11/2017 9:30 Slw Maaseik SSD OPOETEREN 10 - 17
U7 4/11/2017 13:30 K.Waterloos VV SSD OPOETEREN /
U6 4/11/2017 12:30 SSD OPOETEREN N.Gruitrode /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team  /

 

 

Weekend kalender 28/10/2017 - 29/10/2017

1ste ploeg 29/10/2017 15:00 Calcio Genk SSD OPOETEREN 1 - 1
2de ploeg 28/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN Calcio Genk 5 - 4
U21 28/10/2017 15:00 Calcio Genk SSD OPOETEREN 5 - 0 FF
U17 28/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 0 - 4 
U15 28/10/2017 13:00 SSD OPOETEREN E.Mechelen a/d Maas 3 - 2
U13  28/10/2017 14:30 Spouwen-Mopertingen SSD OPOETEREN 5 - 3
U11 29/10/2017 10:00 SSD OPOETEREN Heidebloem Dilsen 2 - 4
U9  28/10/2017 13:00 SSD OPOETEREN Voorshoven VV 5 - 14
U7 29/10/2017 10:00 SSD OPOETEREN E.Louwel /
U6 29/10/2017 10:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team 28/10/2017 10:00 MD Halen SSD OPOETEREN 8 - 4

 

 

                      Weekend kalender 21/10/2017 - 22/10/2017

1ste ploeg 22/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV  3 - 3 
2de ploeg 21/10/2017 15:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN 3 - 2 
U21 21/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN N.Gruitrode 1 - 1
U17 22/10/2017 10:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN 4 - 1
U15 21/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV A 11 - 3 
U13  21/10/2017 13:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek 5 - 5
U11 21/10/2017 10:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN 0 - 11
U9  21/10/2017 11:30 Ho.Molenbeersel SSD OPOETEREN 20 - 5
U7 21/10/2017 10:00 Fc Maasland No. SSD OPOETEREN /
U6 21/10/2017 13:00 SSD OPOETEREN E.Louwel
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team / / / / /

 

Weekend kalender  14/10/2017 - 15/10/2017

1ste ploeg 15/10/2017 15:00 Fc Maasland No. SSD OPOETEREN 4 - 0
2de ploeg 14/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN Fc Maasland No. 6 - 2 
U21 14/10/2017 13:00 Grimbie 69 SSD OPOETEREN 8 - 2 
U17 15/10/2017 10:00 K.St.Elen SSD OPOETEREN 2 - 6
U15 14/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN Lanaken VV 2 - 13
U13  14/10/2017 13:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 3 - 2 
U11 15/10/2017 10:00 SSD OPOETEREN H.Wijshagen nm
U9  15/10/2017 10:00 Neeroeteren Fc SSD OPOETEREN 6 - 10
U7 15/10/2017 10:00 SSD OPOETEREN Gs Beek - Bree
U6 14/10/2017 13:00 SSD OPOETEREN Gs Beek - Bree /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team 15/10/2017 10:00 SSD OPOETEREN Fc Alken 7 - 11

 

Weekend kalender  05/10/2017 - 07/10/2017 - 08/10/2017 - 09/10/2017

1ste ploeg 8/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN E.Louwel 2 - 2
2de ploeg

Do.

5/10/2017

20:00 E.Louwel SSD OPOETEREN 3 - 2
U21 7/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek 1 - 4 
U17 7/10/2017 15:00 SSD OPOETEREN Opitter Fc 3 - 0 
U15 8/10/2017 10:00 Heidebloem .Dilsen VV SSD OPOETEREN 8 - 1 
U13  7/10/2017 13:00 Boorsem Sp. SSD OPOETEREN 3 - 4
U11 7/10/2017 10:30 Zwal.Wiemismeer SSD OPOETEREN 1 - 7
U9  7/10/2017 13:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 13 - 13 
U7 8/10/2017 10:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN
U6 7/10/2017 11:00 As - Niel United SSD OPOETEREN /
U5 U5 SSD trainen en spelen mee met de U6 SSD
G-Team 9/10/2017 19:30 Kortessemse VV SSD OPOETEREN 13 - 0

 

Weekend kalender 30/09/2017 - 01/10/2017

1ste ploeg 30/09/2017 19:30 Genk VV SSD OPOETEREN 2 - 3
2de ploeg 30/09/2017 13:30 SSD OPOETEREN Genk VV 0 - 6
U21  /  /  /
U17 1/10/2017 10:00 SLW Maaseik SSD OPOETEREN 3 - 10 
U15 1/10/2017 10:00 SSD OPOETEREN Boorsem Sp. Afgelast
U13  30/09/2017 13:00 SSD OPOETEREN As-Niel United 2 - 2
U11 1/10/2017 10:00 SSD OPOETEREN N.Gruitrode 1 - 1
U9  30/09/2017 10:00 Fc Maasland No. SSD OPOETEREN 9 - 18
U7 1/10/2017 10:00 SSD OPOETEREN Opitter Fc /
U6 30/09/2017 15:00 Opitter Fc SSD OPOETEREN /
U5 / /

U5 SSD trainen en spelen mee met de U6

/
G-Team 1/10/2017 11:30 SSD OPOETEREN E.Mechelen a/d maas 4 - 1

 

Weekend kalender 23/09/2017 - 24/09/2017

1ste ploeg 24/09/2017 15:00 SSD OPOETEREN Fc Racing Boxberg 1 - 2 
2de ploeg 23/09/2017 14:00 Fc Racing Boxberg SSD OPOETEREN

FF 0 - 5

U21 23/09/2017 15:00 Zutendaal VV SSD OPOETEREN 1 - 2
U17 23/09/2017 13:00 SSD OPOETEREN N.Gruitrode 13 - 2 
U15 23/09/2017 13:00 As-Niel United SSD OPOETEREN 14 - 3
U13  23/09/2017 11:30 SLW Maaseik SSD OPOETEREN 8 - 4
U11 23/09/2017 13:00 Umitspor Maasmechelen SSD OPOETEREN 2 - 12 
U9  23/09/2017 13:00 SSD OPOETEREN K.St.Elen 13 - 11
U7 23/09/2017 9:30 SLW Maaseik SSD OPOETEREN /
U6 23/09/2017 13:00 SSD OPOETEREN SLW Maaseik
U5  / U5 SSD trainen en spelen mee met de U6
G-Team  /  /  /

 

 Weekend kalender 16/09/2017 - 17/09/2017

1ste ploeg 17/09/2017 15:00 Sk Rooierheide SSD OPOETEREN 3 - 1
2de ploeg 16/09/2017 15:00 SSD OPOETEREN Sk Rooierheide 4 - 1
U21 16/09/2017 13:00 SSD OPOETEREN Diepenbeek VV 1 - 0
U17 17/09/2017 10:00 SSD OPOETEREN Gs.Beek - Bree 5 - 5
U15 16/09/2017 15:00 SSD OPOETEREN Umitspor Maasmechelen 1 - 1
U13  16/09/2017 13:00 E.Louwel A SSD OPOETEREN 5 - 3
U11 17/09/2017 10:00 SSD OPOETEREN Zutendaal VV Vriendsch.
U9  16/09/2017 13:00 SSD OPOETEREN SLW Maaseik 10 - 5
U7 17/09/2017  10:00 SSD OPOETEREN  VV Stokkem Vriendsch.
U6  /  /  /  / /
U5  /  /  /  / /

 

 Weekend kalender 09/09/2017 - 10/09/2017

1ste ploeg 10/09/2017 15:00 SSD OPOETEREN SLW Maaseik 1 - 4
2de ploeg 9/09/2017 15:00 SLW Maaseik SSD OPOETEREN 0 - 1
U21 9/09/2017 15:00 As-Niel United SSD OPOETEREN 2 - 2
U17 10/09/2017 10:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN afgelast
U15 10/09/2017 11:15 E.Mechelen a/d maas SSD OPOETEREN 3 - 2
U13  9/09/2017 13:00 SSD OPOETEREN Spouwen-Mopertingen 4 - 4 
U11 10/09/2017 10:00 Heidebloem Dilsen VV SSD OPOETEREN 5 - 2
U9  8/09/2017 18:30 Voorshoven VV A SSD OPOETEREN 11 - 10
U7  / / / / /
U6 09/09/2017 13:00 Gs Beek - Bree SSD OPOETEREN Vriendsch.
U5  /  /  /

 

 Weekend kalender 02/09/2017 - 03/09/2017

1ste ploeg 3/09/2017 15:00 Boorsem Sp. SSD OPOETEREN 0 - 0
2de ploeg 2/09/2017 15:00 SSD OPOETEREN Boorsem Sp. 3 - 0
U21 2/09/2017 13:00 SSD OPOETEREN Fc Veldwezelt 2 - 3
U17 2/09/2017 15:00 SSD OPOETEREN Kab.Opglabbeek 7 - 3
U15 3/09/2017 10:00 Stokkem VV SSD OPOETEREN 0 - 8 
U13  3/09/2017 10:00 Kab.Opglabbeek SSD OPOETEREN 3 - 6 
U11 3/09/2017 10:00 SSD OPOETEREN Stokkem VV 9 - 0
U9  2/09/2017 13:00 SSD OPOETEREN Ho.Molenbeersel 8 - 11
U7  03/09/2017 10:00 SSD OPOETEREN Gs Beek - Bree Vriends. 
U6 / / / / /
U5  /  /  /  /